Skladišče 7
64,66 EUR / kos
Za 4 gume 258,64 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6939801712055 |
| Znamka | Comforser |
| Model | CF2000 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 71 dB |
| Teža | 13.01 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 225/75 R15 102T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,09 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF2000 225/75 R15 102H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,66 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 225/75 R15 110S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,72 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 225/75 R15 102S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 82,96 EUR
Preveri zalogo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 225/75 R15 102S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,61 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE CROSS 225/75 R15 102T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 130,69 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE CROSS 225/75 R15 102T
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 180,66 EUR
Preveri zalogo
Double Coin REM6 225/75 R15 149A5
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 279,90 EUR
Preveri zalogo
Kontio WHITEPAW CLASSIC 225/75 R15 102R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 280,60 EUR
Preveri zalogo
Double Coin REM6 225/75 R15 149A5
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 319,88 EUR
Preveri zalogo

