Skladišče 1
51,16 EUR / kos
Za 4 gume 204,65 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064132023 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/40 R16 86W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,16 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 215/40 R16 86Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,06 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA PRIMUS 215/40 R16 86W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,22 EUR
Preveri zalogo
Hankook K120 XL 215/40 R16 86W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 105,65 EUR
Preveri zalogo

