Skladišče 7
314,08 EUR / kos
Za 4 gume 1.256,30 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859295861047 |
| Znamka | Avantech |
| Model | TRR1000 |
| Širina | 385 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 156 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 55.23 kg |
Priporočamo
Avantech TRR1000 385/55 R19.5 156J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 314,08 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-T10 385/55 R19.5 156J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 326,84 EUR
Preveri zalogo

