CONTINENTAL VANCONTACT 100 185/75 R14 102R
Skladišče 1
108,52 EUR / kos
Za 4 gume 434,09 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
106,63 EUR / kos
Za 4 gume 426,51 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
110,77 EUR / kos
Za 4 gume 443,07 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238075694 |
| Znamka | Continental |
| Model | VANCONTACT 100 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.95 kg |
Priporočamo
Cooper COOPER SUMMER VAN 185/75 R14 102R
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,94 EUR
Preveri zalogo
Continental VANCONTACT 100 185/75 R14 102R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,63 EUR
Preveri zalogo

