Skladišče 3
43,04 EUR / kos
Za 4 gume 172,18 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064125025 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A701 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R15 81V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,72 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 175/60 R15 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R15 81H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 40,45 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 175/60 R15 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,88 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/60 R15 81V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,30 EUR
Preveri zalogo

