Skladišče 1
120,52 EUR / kos
Za 4 gume 482,07 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4718022004611 |
| Znamka | Nankang |
| Model | NS-2R (semi-slick) XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Nexen NFERA PRIMUS 225/45 R16 93W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 91,29 EUR
Preveri zalogo
Nankang NS-2R (SEMI-SLICK) XL 225/45 R16 93W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 120,52 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN NEOVA AD08RS 225/45 R16 89W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,53 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P700-Z 225/45 R16 89Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 542,96 EUR
Preveri zalogo

