Skladišče 7
101,16 EUR / kos
Za 4 gume 404,63 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717622048018 |
| Znamka | Nankang |
| Model | AS2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 9 kg |

