Skladišče 1
105,70 EUR / kos
Za 4 gume 422,81 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
99,06 EUR / kos
Za 4 gume 396,26 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
99,06 EUR / kos
Za 4 gume 396,26 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
100,99 EUR / kos
Za 4 gume 403,95 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706060083 |
| Znamka | Kleber |
| Model | QUADRAXER3 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.19 kg |
Priporočamo
Firestone WINTERHAWK 3 235/45 R17 97V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/45 R17 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,45 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/45 R17 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R17 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/45 R17 97Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 59,71 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/45 R17 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R17 97W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,35 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZOSPORT 235/45 R17 97W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 61,71 EUR
Preveri zalogo

