Skladišče 7
364,65 EUR / kos
Za 4 gume 1.458,61 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526073600 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE + SUV |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.39 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/45 R21 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 265/45 R21 104W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,05 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/45 R21 108H
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 188,28 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/45 R21 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 188,94 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,51 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 219,47 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT LX SPORT 265/45 R21 108H RFT RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 221,60 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 265/45 R21 108V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 227,69 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 265/45 R21 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 233,67 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO 265/45 R21 104W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 238,38 EUR
Preveri zalogo

