Skladišče 7
78,64 EUR / kos
Za 4 gume 314,54 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5420068698424 |
| Znamka | Minerva |
| Model | ALL SEASON VAN MASTER |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 13.25 kg |
Priporočamo
Aplus A867 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,81 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX HP010 225/65 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,93 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 225/65 R16 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 225/65 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,13 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLV1 225/65 R16 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,31 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 225/65 R16 112T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,64 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 225/65 R16 112T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,42 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 225/65 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,64 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 225/65 R16 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,64 EUR
Preveri zalogo

