Skladišče 1
57,71 EUR / kos
Za 4 gume 230,84 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784343631 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | ME3 |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 66 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Hankook W452 145/60 R13 66T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,22 EUR
Preveri zalogo
Michelin CROSSCLIMATE+ 145/60 R13 66T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 95,98 EUR
Preveri zalogo

