Skladišče 1
71,46 EUR / kos
Za 4 gume 285,82 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8680830001938 |
| Znamka | Petlas |
| Model | VELOX SPORT PT741 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A702 XL 215/50 R17 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,96 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,65 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,65 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,49 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,79 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 215/50 R17 95W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,96 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,12 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,15 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/50 R17 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,52 EUR
Preveri zalogo

