Skladišče 1
62,19 EUR / kos
Za 4 gume 248,77 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
58,52 EUR / kos
Za 4 gume 234,09 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
58,52 EUR / kos
Za 4 gume 234,09 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064115811 |
| Znamka | Aplus |
| Model | AS909 ALL SEASON XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A702 XL 215/50 R17 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,54 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,05 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Strial STR WINTER 215/50 R17 95V RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,70 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/50 R17 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,28 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 215/50 R17 95W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,96 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,12 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,17 EUR
Preveri zalogo

