Skladišče 7
332,69 EUR / kos
Za 4 gume 1.330,77 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227149616 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO CORSA DIR |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 225/35 R19 88W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,82 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,83 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/35 R19 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,69 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/35 R19 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,83 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/35 R19 88W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 225/35 R19 88V
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,59 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,33 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-LIFE 3 225/35 R19 88Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 103,98 EUR
Preveri zalogo

