Skladišče 1
103,33 EUR / kos
Za 4 gume 413,32 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784344904 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | VS5 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 225/35 R19 88W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,82 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,40 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/35 R19 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,69 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/35 R19 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,83 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,55 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 225/35 R19 88V
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,59 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 225/35 R19 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,33 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-LIFE 3 225/35 R19 88Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 103,98 EUR
Preveri zalogo

