Skladišče 7
503,82 EUR / kos
Za 4 gume 2.015,27 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703050414 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X LINE ENERGY T |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 143 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 38.2 kg |
Priporočamo
Trazano TRANS D21 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 217,04 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 232,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long F-A01 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,47 EUR
Preveri zalogo
Petlas SH100 (ST) 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 252,82 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GH100 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx DH100 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo

