| EAN | 4038526472960 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER AT3 SPORT 2 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 15.605 kg |
Priporočamo
Fronway ROADPOWER HT 235/70 R17 107H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 235/70 R17 109H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 160,62 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER AT3 SPORT 2 235/70 R17 111T
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 180,31 EUR
Preveri zalogo
Continental 4X4 CONTACT 235/70 R17 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 212,39 EUR
Preveri zalogo

