Skladišče 7
316,63 EUR / kos
Za 4 gume 1.266,52 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959954725498 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | LAU609 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 148 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 61.06 kg |
Priporočamo
Avantech STR1000 275/70 R22.5 150M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 243,86 EUR
Preveri zalogo
Avantech APC1000 275/70 R22.5 152J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 250,24 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS S14 275/70 R22.5 148M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 256,62 EUR
Preveri zalogo
Diamondback TRD06 275/70 R22.5 148L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 293,65 EUR
Preveri zalogo
Petlas RU500 3PMSF (CI) 275/70 R22.5 150J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 299,13 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO METRO G51 275/70 R22.5 152J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long F820 275/70 R22.5 150M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,31 EUR
Preveri zalogo
Petlas RUW550 3PMSF 275/70 R22.5 150J
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,66 EUR
Preveri zalogo
Petlas SUW550 (CI) 275/70 R22.5 150J
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 314,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long LAU609 275/70 R22.5 148J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 316,63 EUR
Preveri zalogo

