Skladišče 7
195,31 EUR / kos
Za 4 gume 781,25 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998563409122 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12.31 kg |
Priporočamo
Continental TS830P 265/35 R19 98V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/35 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 265/35 R19 98V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,41 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 265/35 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 98,82 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 265/35 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 265/35 R19 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,69 EUR
Preveri zalogo
Firestone FIREHAWK SPORT 265/35 R19 98Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 165,47 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/35 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,41 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 265/35 R19 98W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 195,31 EUR
Preveri zalogo

