Skladišče 1
185,55 EUR / kos
Za 4 gume 742,19 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
181,97 EUR / kos
Za 4 gume 727,88 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
203,95 EUR / kos
Za 4 gume 815,82 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702374764 |
| Znamka | Michelin |
| Model | E PRIMACY XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.7 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT PRIMACY 245/55 R17 102W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 10,08 EUR
Preveri zalogo
Kumho WS71 XL 245/55 R17 106V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 114,89 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 245/55 R17 106W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 132,58 EUR
Preveri zalogo
Nexen N'FERA SU1 RPB 245/55 R17 106W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 135,81 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330 245/55 R17 102V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 168,36 EUR
Preveri zalogo
Michelin PRIMACY 3 245/55 R17 102W RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,22 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM CONTACT 6 245/55 R17 106H RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 179,12 EUR
Preveri zalogo
Michelin E PRIM FSL 245/55 R17 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 181,97 EUR
Preveri zalogo
Michelin PRIMACY 3 245/55 R17 102W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 188,28 EUR
Preveri zalogo
Michelin PRIMACY3 MO 245/55 R17 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 188,42 EUR
Preveri zalogo

