BRIDGESTONE TURANZA ECO ENLITEN XL 205/50 R19 94H
Skladišče 1
156,87 EUR / kos
Za 4 gume 627,48 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
150,37 EUR / kos
Za 4 gume 601,49 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286341377613 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA ECO XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.19 kg |
Priporočamo
Michelin ALPIN 6 XL 205/50 R19 94H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 105,51 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA ECO ENLITEN XL 205/50 R19 94H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 150,37 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone LM005 205/50 R19 94V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 180,57 EUR
Preveri zalogo
Michelin CROSSCLIMATE 3 XL 205/50 R19 94H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 185,34 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone LM005 205/50 R19 94V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 200,11 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + 205/50 R19 94V RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,17 EUR
Preveri zalogo

