CONTINENTAL SPORT CONTACT 3 245/45 R18 96Y RFT
Skladišče 1
204,49 EUR / kos
Za 4 gume 817,95 EUR
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
206,38 EUR / kos
Za 4 gume 825,53 EUR
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
206,38 EUR / kos
Za 4 gume 825,53 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
210,38 EUR / kos
Za 4 gume 841,52 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238013542 |
| Znamka | Continental |
| Model | SPC3 E SSR *# |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Starmaxx ICEGRIPPER W850 245/45 R18 100V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Hifly WIN-TURI 212 XL 245/45 R18 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 245/45 R18 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,81 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 245/45 R18 100W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,02 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,52 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,96 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 245/45 R18 100Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,09 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,20 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/45 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,16 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/45 R18 100W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,90 EUR
Preveri zalogo

