Skladišče 1
139,81 EUR / kos
Za 4 gume 559,24 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4718022002143 |
| Znamka | Nankang |
| Model | NS-2R (semi-slick) XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 235/40 R17 94W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 83,73 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS XL 235/40 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,71 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V701 XL 235/40 R17 90W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 133,09 EUR
Preveri zalogo
Nankang NS-2R (SEMI-SLICK) XL 235/40 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 139,81 EUR
Preveri zalogo

