Skladišče 1
61,16 EUR / kos
Za 4 gume 244,66 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
59,52 EUR / kos
Za 4 gume 238,09 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
49,26 EUR / kos
Za 4 gume 197,05 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622101366 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N BLUE HD PLUS |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 74 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 64 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 5.93 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,74 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,29 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 155/60 R15 74H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,41 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 155/60 R15 74T RFP
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,26 EUR
Preveri zalogo
Comforser SPORTS K4 155/60 R15 74H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,27 EUR
Preveri zalogo

