Skladišče 7
448,13 EUR / kos
Za 4 gume 1.792,53 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859305514789 |
| Znamka | Trazano |
| Model | TRANS T46 |
| Širina | 445 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 169 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 86.4 kg |
Priporočamo
Avantech APM2000 445/65 R22.5 169K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 416,21 EUR
Preveri zalogo
Avantech TRR1000 445/65 R22.5 169K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 422,60 EUR
Preveri zalogo
Trazano TERRA T45 445/65 R22.5 169K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 422,60 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T46 445/65 R22.5 169K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 448,13 EUR
Preveri zalogo
Ling Long LLA38 445/65 R22.5 169J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 460,90 EUR
Preveri zalogo
Ling Long KMA400 445/65 R22.5 169K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 473,67 EUR
Preveri zalogo
Hankook TH31 445/65 R22.5 169K
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 702,20 EUR
Preveri zalogo
Hankook AM15 445/65 R22.5 169K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 766,04 EUR
Preveri zalogo
Goodyear KMAX T GEN-3 445/65 R22.5 169K
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 804,92 EUR
Preveri zalogo
Ascenso BLB730 445/65 R22.5 177A2
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 832,18 EUR
Preveri zalogo

