Skladišče 1
190,18 EUR / kos
Za 4 gume 760,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814962210 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | G057 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 255/55 R20 110W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,03 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 255/55 R20 110W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/55 R20 110W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 115,68 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 255/55 R20 110Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 117,16 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 255/55 R20 110Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 157,23 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 255/55 R20 110W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,60 EUR
Preveri zalogo
Kumho WS71 XL 255/55 R20 110V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,29 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 255/55 R20 110W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 182,91 EUR
Preveri zalogo
Avon ZX7 255/55 R20 110Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 189,21 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G057 XL 255/55 R20 110W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 190,18 EUR
Preveri zalogo

