Skladišče 1
62,78 EUR / kos
Za 4 gume 251,11 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6921109077141 |
| Znamka | Goldline |
| Model | GL 4SEASON LT+ |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A867 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,96 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WVAN 195/70 R15 104R
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,07 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU810 195/70 R15 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,78 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLV1 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,78 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 195/70 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,92 EUR
Preveri zalogo

