CONTINENTAL WINTER CONTACT TS870P 215/50 R18 92V RFP
Skladišče 3
209,05 EUR / kos
Za 4 gume 836,19 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238054712 |
| Znamka | Continental |
| Model | TS-870 P FR |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.78 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 4S 215/50 R18 96W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,97 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 215/50 R18 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,19 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/50 R18 92W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,15 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 215/50 R18 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,71 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 215/50 R18 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,20 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 215/50 R18 96W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,95 EUR
Preveri zalogo

