Skladišče 1
732,66 EUR / kos
Za 4 gume 2.930,64 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
905,86 EUR / kos
Za 4 gume 3.623,44 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526036490 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | KMAX T GEN-2 |
| Širina | 425 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 165 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Tovornjak / Avtobus |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 81.996 kg |
Priporočamo
Avantech TRR1000 425/65 R22.5 165K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 397,06 EUR
Preveri zalogo
Ling Long KMA400 425/65 R22.5 165K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 404,72 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T46 425/65 R22.5 165K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 409,83 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R-T30 425/65 R22.5 165K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 416,21 EUR
Preveri zalogo
Double Star DSRD73 425/65 R22.5 165J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 453,24 EUR
Preveri zalogo
Goodyear KMAX T GEN-2 425/65 R22.5 165K
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 732,66 EUR
Preveri zalogo
Hankook TH31 425/65 R22.5 165K
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 743,73 EUR
Preveri zalogo
Michelin XZY3 425/65 R22.5 165K
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.199,57 EUR
Preveri zalogo

