Skladišče 1
103,84 EUR / kos
Za 4 gume 415,34 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
98,36 EUR / kos
Za 4 gume 393,43 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
102,74 EUR / kos
Za 4 gume 410,97 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703473398 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP5 XL |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.09 kg |
Priporočamo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 185/55 R16 87H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 40,04 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/55 R16 83V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,72 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 185/55 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,95 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R16 83V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 42,68 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/55 R16 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,45 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 185/55 R16 87V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,79 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/55 R16 87V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,97 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 185/55 R16 83V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,56 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 185/55 R16 83V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,56 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 185/55 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,66 EUR
Preveri zalogo

