Skladišče 1
213,07 EUR / kos
Za 4 gume 852,29 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
220,27 EUR / kos
Za 4 gume 881,08 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515027687 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V107 XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.9 kg |
Priporočamo
Continental TS830P 265/35 R19 98V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,23 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/35 R19 98Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 265/35 R19 98V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 92,41 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS5 XL 265/35 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 98,82 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 6 265/35 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Firestone FIREHAWK SPORT 265/35 R19 98Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 165,47 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/35 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 170,30 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/35 R19 98Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 189,41 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ALPIN PA4 ASIM 265/35 R19 98W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 196,42 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 265/35 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 213,07 EUR
Preveri zalogo

