Skladišče 1
494,95 EUR / kos
Za 4 gume 1.979,80 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
453,17 EUR / kos
Za 4 gume 1.812,68 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703027003 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X MULTI D |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 140 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 37.8 kg |
Priporočamo
Trazano TRANS D21 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 217,04 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 232,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,64 EUR
Preveri zalogo
Ling Long F-A01 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,47 EUR
Preveri zalogo
Petlas SH100 (ST) 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 252,82 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GH100 265/70 R19.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx DH100 265/70 R19.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo

