Skladišče 3
215,78 EUR / kos
Za 4 gume 863,13 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
214,56 EUR / kos
Za 4 gume 858,24 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708686434 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE2 AW |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 15.19 kg |
Priporočamo
Goodyear WRANGLER TERRITORY AT/S 255/65 R18 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 135,68 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AT781 RBL 3PMSF 255/65 R18 111T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 136,92 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER TERRITORY HT 255/65 R18 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 139,39 EUR
Preveri zalogo
Continental CROSS CONTACT LX2 255/65 R18 115H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 140,16 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER TERRITORY HT 255/65 R18 111H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 160,64 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER TERRITORY AT/S 255/65 R18 111H
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 160,64 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER TERRITORY HT 255/65 R18 111H
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 160,64 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR AT G015 255/65 R18 111H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 178,42 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE + SUV 255/65 R18 115H
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,89 EUR
Preveri zalogo
Michelin CROSSCLIMATE2 AW 255/65 R18 111H
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 214,56 EUR
Preveri zalogo

