Skladišče 2
397,05 EUR / kos
Za 4 gume 1.588,20 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526477736 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.5 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 265/30 R20 94Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,13 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO 265/30 R20 94Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,70 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT R 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 138,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/30 R20 94Y
Dobavljivo takoj v CCC skladišču Radomlje
Že za 163,80 EUR
DOBAVLJIVO TAKOJ
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,95 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 193,19 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 195,73 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,61 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,02 EUR
Preveri zalogo

