Skladišče 7
137,49 EUR / kos
Za 4 gume 549,98 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938628249324 |
| Znamka | Fronway |
| Model | ROCKBLADE AT 2 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 121 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Teža | 23.21 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T BSW XL 275/55 R20 117T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,88 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKHUNTER MT 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 136,41 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3300 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 136,99 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 2 285/70 R17 121Q
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 137,49 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 137,51 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MUD TRAC 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 142,49 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER ATX 285/70 R17 121S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 147,32 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND MT 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,38 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 166,80 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR AT G015 285/70 R17 117T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 212,95 EUR
Preveri zalogo

