Skladišče 7
546,47 EUR / kos
Za 4 gume 2.185,87 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702901281 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X MULTI Z |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 140 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 34.9 kg |
Priporočamo
Ling Long L-S20 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 219,60 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GZ300 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL STEER 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 312,73 EUR
Preveri zalogo
Pirelli R02 PROFUEL S 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 342,89 EUR
Preveri zalogo
Hankook DH35 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 354,05 EUR
Preveri zalogo
Pirelli R02 PROFUEL D 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 358,72 EUR
Preveri zalogo
Hankook AH35 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 380,79 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP446 265/70 R17.5 139M
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 395,88 EUR
Preveri zalogo
Continental HYBRID LS3 3PMSF 265/70 R17.5 139M
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 395,95 EUR
Preveri zalogo

