Skladišče 1
83,69 EUR / kos
Za 4 gume 334,75 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6972435766209 |
| Znamka | Gripmax |
| Model | SUREGRIP AS NANO |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A609 235/60 R16 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/60 R16 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,13 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 235/60 R16 100H
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,06 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,12 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,45 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO AS ST430 235/60 R16 100H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,28 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/60 R16 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,68 EUR
Preveri zalogo

