Skladišče 3
110,42 EUR / kos
Za 4 gume 441,66 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
119,38 EUR / kos
Za 4 gume 477,53 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700499056 |
| Znamka | Kleber |
| Model | CITILANDER |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.5 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,81 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/50 R18 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,67 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/50 R18 97V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,03 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,36 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/50 R18 101W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,42 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,48 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 235/50 R18 97W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,92 EUR
Preveri zalogo

