Skladišče 7
77,27 EUR / kos
Za 4 gume 309,06 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8848116042796 |
| Znamka | Rovelo |
| Model | AVENUE SPRINT |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 13.94 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/50 R18 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,37 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/50 R18 101W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,63 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,43 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 XL 235/50 R18 101V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/50 R18 101V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 235/50 R18 101W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo

