Skladišče 7
178,42 EUR / kos
Za 4 gume 713,68 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2021
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998563473741 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127A |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 117 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 18.07 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 AT 275/55 R20 120R
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 123,86 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 2 275/55 R20 117S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,27 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 275/55 R20 120Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 153,94 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RBL 275/55 R20 117H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 168,57 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF3300 275/55 R20 120Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 169,76 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 275/55 R20 117W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 178,42 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AT781 RBL 3PMSF XL 275/55 R20 117T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 178,83 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 ALLSEASON SUV 275/55 R20 113T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 194,65 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION A/T+ RWL 275/55 R20 113T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 233,02 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G003 POR 275/55 R20 120Q
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
Že od 279,27 EUR
Preveri zalogo

