Skladišče 2
226,91 EUR / kos
Za 4 gume 907,63 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526514981 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER SUMMER |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.12 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,87 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 121,89 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 161,64 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,40 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 173,34 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 245/35 R21 96(Y) RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 190,75 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 201,67 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 202,73 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 245/35 R21 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 210,41 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 245/35 R21 96Y RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 226,91 EUR
Preveri zalogo

