*Slika je simbolična
Skladišče 5
372,59 EUR / kos
Za 4 gume 1.490,35 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4051665017892 |
| Znamka | Borbet |
| Model | CW 3 |
| Velikost | 21 col |
| Širina | 9 col |
| Razmak | 5X130 |
| ET | 55 |
| Sredinjska luknja | 71.6 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (995 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 1000 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| ECE certifikat | Ne |
| Barva | Črna / sijaj |
| Teža | 16.1 kg |
Priporočamo
Borbet CW3 9X21 5X130 ET55 CH72
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 372,59 EUR
Preveri zalogo

