*Slika je simbolična
Skladišče 5
164,70 EUR / kos
Za 4 gume 658,80 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4059771040193 |
| Znamka | Monaco |
| Model | GPX |
| Velikost | 18 col |
| Širina | 8 col |
| Razmak | 5X112 |
| ET | 48 |
| Sredinjska luknja | 70.1 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (1008 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 830 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| Barva | Črna / sijaj |
| Teža | 13.01 kg |
Priporočamo
IT KIRA 8X18 5X112 ET48 CH57
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 144,94 EUR
Preveri zalogo
Monaco GPX 8X18 5X112 ET48 CH70
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 164,70 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP13 8X18 5X112 ET48 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 167,04 EUR
Preveri zalogo
Borbet W 8X18 5X112 ET48 CH67
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 172,90 EUR
Preveri zalogo
Monaco GPX 8X18 5X112 ET48 CH70
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 173,63 EUR
Preveri zalogo
Borbet Y 8X18 5X112 ET48 CH67
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 209,94 EUR
Preveri zalogo
CMS C23 8X18 5X112 ET48 CH67
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 210,52 EUR
Preveri zalogo

