*Slika je simbolična
Skladišče 5
248,29 EUR / kos
Za 4 gume 993,18 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 1113031326403 |
| Znamka | Monaco |
| Model | GP15-FF |
| Velikost | 20 col |
| Širina | 10.5 col |
| Razmak | 5X112 |
| ET | 39 |
| Sredinjska luknja | 66.5 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (1087 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 965 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| Barva | Črna / sijaj / polirana |
| Teža | 15.6 kg |
Priporočamo
Monaco GP15-FF 11X20 5X112 ET39 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 240,83 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP15-FF 11X20 5X112 ET39 CH67
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 248,29 EUR
Preveri zalogo

