*Slika je simbolična
Skladišče 5
187,68 EUR / kos
Za 4 gume 750,74 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4051665051209 |
| Znamka | Borbet |
| Model | W |
| Velikost | 18 col |
| Širina | 8 col |
| Razmak | 5X112 |
| ET | 44 |
| Sredinjska luknja | 66.5 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (924 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 700 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Ne |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| ECE certifikat | Ne |
| Barva | Črna / sijaj / polirana |
| Teža | 8.5 kg |
Priporočamo
Monaco GP16 8X18 5X112 ET44 CH57
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 160,31 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP15 8X18 5X112 ET44 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 179,49 EUR
Preveri zalogo
Borbet W 8X18 5X112 ET44 CH67
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 180,36 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP15 8X18 5X112 ET44 CH67
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 185,49 EUR
Preveri zalogo
Borbet W 8X18 5X112 ET44 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 187,68 EUR
Preveri zalogo

