*Slika je simbolična
Skladišče 5
233,51 EUR / kos
Za 4 gume 934,03 EUR
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 1952441326401 |
| Znamka | Monaco |
| Model | GP16 |
| Velikost | 20 col |
| Širina | 8 col |
| Razmak | 5X112 |
| ET | 39 |
| Sredinjska luknja | 66.4 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (1069 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 780 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| Barva | Črna / sijaj / polirana |
| Teža | 12.9 kg |
Priporočamo
Monaco GP16 8X20 5X112 ET39 CH66
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 233,51 EUR
Preveri zalogo

