*Slika je simbolična
Skladišče 5
234,97 EUR / kos
Za 4 gume 939,89 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 1112031306408 |
| Znamka | Monaco |
| Model | GP15-FF |
| Velikost | 20 col |
| Širina | 9 col |
| Razmak | 5X112 |
| ET | 34 |
| Sredinjska luknja | 66.5 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (1087 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 965 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| Barva | Črna / sijaj |
| Teža | 15.2 kg |
Priporočamo
Monaco GP14 9X20 5X112 ET34 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 209,79 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP15-FF 9X20 5X112 ET34 CH67
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 234,97 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP15-FF 9X20 5X112 ET34 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 242,29 EUR
Preveri zalogo

