*Slika je simbolična
Skladišče 5
234,97 EUR / kos
Za 4 gume 939,89 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 1000000461510 |
| Znamka | Avus |
| Model | AC-M10 |
| Velikost | 19 col |
| Širina | 8 col |
| Razmak | 5X114 |
| ET | 45 |
| Sredinjska luknja | 73.1 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (178 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 825 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| ECE certifikat | Ne |
| Barva | Črna / sijaj |
| Teža | 14.17 kg |
Priporočamo
IT TIARA 8X19 5X114 ET45 CH73
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 183,15 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP16 8X19 5X114 ET45 CH73
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 185,34 EUR
Preveri zalogo
IT TIARA 8X19 5X114 ET45 CH73
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 187,68 EUR
Preveri zalogo
IT ELLA 8X19 5X114 ET45 CH73
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 190,61 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP16 8X19 5X114 ET45 CH73
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 192,08 EUR
Preveri zalogo
IT ELLA 8X19 5X114 ET45 CH73
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 196,47 EUR
Preveri zalogo
Monaco GPC17 8X19 5X114 ET45 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 209,79 EUR
Preveri zalogo
Monaco GP15 8X19 5X114 ET45 CH73
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 213,45 EUR
Preveri zalogo
Monaco GPC17 8X19 5X114 ET45 CH67
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 217,26 EUR
Preveri zalogo
Avus AC-M10 8X19 5X114 ET45 CH73
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 234,97 EUR
Preveri zalogo

