*Slika je simbolična
Skladišče 5
307,44 EUR / kos
Za 4 gume 1.229,76 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4051665062632 |
| Znamka | Borbet |
| Model | Y |
| Velikost | 20 col |
| Širina | 8.5 col |
| Razmak | 5X114 |
| ET | 41 |
| Sredinjska luknja | 72.5 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (925 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 980 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Da |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| ECE certifikat | Ne |
| Barva | Črna / sijaj |
| Teža | 15.68 kg |
Priporočamo
Borbet Y 9X20 5X114 ET41 CH73
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 307,44 EUR
Preveri zalogo

