*Slika je simbolična
Skladišče 5
311,83 EUR / kos
Za 4 gume 1.247,33 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 1000000024227 |
| Znamka | Avus |
| Model | AF18 |
| Velikost | 20 col |
| Širina | 9 col |
| Razmak | 5X112 |
| ET | 40 |
| Sredinjska luknja | 66.4 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (181 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 875 kg |
| Primerno za Run-Flat | Ne |
| Primerno za zimo | Ne |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| TUV certifikat | Da |
| ECE certifikat | Ne |
| Barva | Črna / sijaj / polirana |
| Teža | 16 kg |
Priporočamo
Monaco GPX 9X20 5X112 ET40 CH70
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 212,72 EUR
Preveri zalogo
Monaco GPX 9X20 5X112 ET40 CH70
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 226,04 EUR
Preveri zalogo
Avus AF18 9X20 5X112 ET40 CH66
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 311,83 EUR
Preveri zalogo

